Used Cars, SUVs, Trucks for Sale in Markham
2024 Lexus RX 350 4dr All-Wheel Drive
PREMIUM PKG-HEATED AND VENTED SEATS-BACKUP CAM-CAR
| Price: | $45,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.4L 4cyl |
| Exterior Colour: | Cloudburst Grey |
| VIN: | 2T2BAMCA0RC064409 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 14U7058 |
| City: | Markham |
Key Features
•2.4L I4 PDI Turbocharged DOHC 16V
•8 Speed Automatic Transmission
•All Wheel Drive
•RX 350 Premium Package
•19''' Alloy Wheels
•NuLuxe seat surfaces
•Heated & ventilated front s.....Read MoreLire la suite
2024 Toyota Grand Highlander XLE 4dr All-Wheel Drive
XLE 8 PASSENGER PKG-HEATED LEATHER SEATS-WIRELESS
| Price: | $44,388 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.4L 4cyl |
| Exterior Colour: | Silver |
| VIN: | 5TDAAAB52RS029557 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 14U7406 |
| City: | Markham |
This practical Toyota Grand Highlander is a vehicle you dont want to miss out on. By purchasing a Toyota, you can be confident in a reputable brand that has proven that reliability is the primary focus.
Ke.....Read MoreLire la suite
2024 Lexus NX 350 4dr All-Wheel Drive
PREMIUM PKG-HEATED AND VENTED SEATS-BACKUP CAM-CAR
| Price: | $45,500 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.4L 4cyl |
| Exterior Colour: | Caviar |
| VIN: | 2T2GGCEZ8RC057483 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 14U7405 |
| City: | Markham |
Key Features
•2.4L I4 PDI Turbocharged DOHC 16V
•8 Speed Automatic Transmission
•All Wheel Drive
•NX 350 Premium Package
•18''' Alloy Wheels
•NuLuxe seat trim
•Heated & ventilated front seats.....Read MoreLire la suite
2024 Lexus NX 350 4dr All-Wheel Drive
ULTRA LUXURY PKG-360 BACKUP CAM-CARPLAY-PANORAMIC
| Price: | $48,488 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.4L 4cyl |
| Exterior Colour: | Caviar |
| VIN: | 2T2GGCEZ8RC051201 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 14U7414 |
| City: | Markham |
Key Features
•2.4L I4 PDI Turbocharged DOHC 16V
•8 Speed Automatic Transmission
•All Wheel Drive
•NX 350 Ultra Luxury Package
•20''' Alloy Wheels
•NuLuxe seat trim
•Heated & ventilated front .....Read MoreLire la suite
2024 Lexus NX 350 4dr All-Wheel Drive
ULTRA LUXURY PKG-360 BACKUP CAM-CARPLAY-PANORAMIC
| Price: | $49,388 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.4L 4cyl |
| Exterior Colour: | Eminent White Pearl |
| VIN: | 2T2GGCEZ0RC054559 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 14U7411 |
| City: | Markham |
Key Features
•2.4L I4 PDI Turbocharged DOHC 16V
•8 Speed Automatic Transmission
•All Wheel Drive
•NX 350 Ultra Luxury Package
•20''' Alloy Wheels
•NuLuxe seat trim
•Heated & ventilated front .....Read MoreLire la suite
2024 Honda CR-V Sport 4dr All-Wheel Drive
SPORT PKG-HEATED PREMIUM SPORT FABRIC SEATS-BACKUP
| Price: | $34,888 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Red |
| VIN: | 2HKRS4H54RH108338 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 14112339A |
| City: | Markham |
KEY FEATURES
•1.5L I4 Turbocharged DOHC 16V Engine
•Continuously Variable Transmission (CVT)
•All Wheel Drive
•Sport Trim
•18''' Black Aluminum Alloy Wheels
•Fabric Seating Surfaces
•Heated .....Read MoreLire la suite
2024 Lexus NX 350 4dr All-Wheel Drive
LUXURY PKG-PANORAMIC ROOF-HEATED AND VENTED SEATS-
| Price: | $47,288 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.4L 4cyl |
| Exterior Colour: | Caviar |
| VIN: | 2T2GGCEZ3RC058072 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 14112239A |
| City: | Markham |
Key Features
•Luxury Package
•2.4L Turbocharged I4 Engine
•All-Wheel Drive
•20''' Alloy Wheels
•Panoramic Moonroof
•NuLuxe Seat Trim
•Heated & Ventilated Front Seats
•Heated Steering Wheel.....Read MoreLire la suite
2024 Lexus NX 250 4dr All-Wheel Drive
SIGNATURE PKG-HEATED LEATHER SEATS-CARPLAY
| Price: | $35,388 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Atomic Silver |
| VIN: | 2T2ADCEZ9RC004810 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 14U7430 |
| City: | Markham |
Key Features
•2.5L 4 Cylinder DOHC 16V
•8 Speed Automatic Transmission
•All Wheel Drive
•Signature Package
•NuLuxe Seat Trim
•Heated Front Seats
•Heated Steering Wheel
•Power Driver & Pass.....Read MoreLire la suite
2024 Lexus NX 350 4dr All-Wheel Drive
F SPORT 2-F SPORT WHEELS AND LEATHER SEATS-CARPLAY
| Price: | $46,388 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.4L 4cyl |
| Exterior Colour: | Cloudburst Grey |
| VIN: | 2T2KGCEZ6RC050459 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 14112323A |
| City: | Markham |
Key Features
•2.4L Turbocharged I4
•8 Speed Automatic Transmission
•All Wheel Drive
•F SPORT 2 Package
•Adaptive Variable Suspension
•Sport Tuned Suspension w/ Performance Dampers
•Panoramic .....Read MoreLire la suite
Loading More Vehicles ...










