Used Cars, SUVs, Trucks for Sale in Markham
2021 Toyota RAV4 Hybrid XLE 4dr All-Wheel Drive
XSE PACKAGE-HEATED SPORT SEATS-CARPLAY
| Price: | $31,500 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Dark Blue |
| VIN: | 2T3RWRFV6MW107567 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 14112289A |
| City: | Markham |
Don Valley North Lexus
Warranty Options are Available. WE WILL BUY YOUR TRADE!
Key Features
•RAV4 Hybrid XSE Package
•2.5L 4 Cylinder DOHC Hybrid
•CVT Automatic Transmission
•All Wheel Drive
•Mixed SofTex & Leather Seat Trim
•Heated Front Seats
•Heated Steering Wheel.....Read MoreLire la suite
Key Features
•RAV4 Hybrid XSE Package
•2.5L 4 Cylinder DOHC Hybrid
•CVT Automatic Transmission
•All Wheel Drive
•Mixed SofTex & Leather Seat Trim
•Heated Front Seats
•Heated Steering Wheel.....Read MoreLire la suite
2021 Toyota Corolla LE 4dr Sedan
LE UPGRADE PKG-ALLOY WHEELS-WIRELESS CHARGING-MOON
| Price: | $19,999 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | Sedan |
| Engine: | 1.8L 4cyl |
| Exterior Colour: | Dark Blue |
| VIN: | 5YFBPMBE1MP175602 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | 14U7513 |
| City: | Markham |
Don Valley North Lexus
Warranty Options are Available. WE WILL BUY YOUR TRADE!
Key Features
•LE Upgrade Package
•1.8L 4 Cylinder DOHC 16V
•CVT Automatic Transmission
•Front Wheel Drive
•16''' Alloy Wheels
•Fabric Seat Trim
•Heated Front Seats
•Leather Wrapped Heated.....Read MoreLire la suite
Key Features
•LE Upgrade Package
•1.8L 4 Cylinder DOHC 16V
•CVT Automatic Transmission
•Front Wheel Drive
•16''' Alloy Wheels
•Fabric Seat Trim
•Heated Front Seats
•Leather Wrapped Heated.....Read MoreLire la suite
2021 Hyundai Santa Fe Ultimate Calligraphy 4dr All-Wheel Drive
ULTIMATE PKG-NAVIGATION-HARMAN KARDON AUDIO-PANORA
| Price: | $26,500$25,888 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Red |
| VIN: | 5NMS5DAL2MH315687 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 14U7514 |
| City: | Markham |
Don Valley North Lexus
Warranty Options are Available. WE WILL BUY YOUR TRADE!
Key Features
•Ultimate Package
•Inline 4 Engine | Shiftronic Automatic
•All Wheel Drive
•19''' Alloy Wheels
•Nappa Leather Seating Surfaces
•Heated & Ventilated Front Seats
•Heated Rear Seats.....Read MoreLire la suite
Key Features
•Ultimate Package
•Inline 4 Engine | Shiftronic Automatic
•All Wheel Drive
•19''' Alloy Wheels
•Nappa Leather Seating Surfaces
•Heated & Ventilated Front Seats
•Heated Rear Seats.....Read MoreLire la suite
2021 Toyota RAV4 Hybrid XLE 4dr All-Wheel Drive
XSE PACKAGE-HEATED SPORT SEATS-CARPLAY
| Price: | $36,388 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | 2T3RWRFV8MW113550 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 14112558A |
| City: | Markham |
Don Valley North Lexus
Warranty Options are Available. WE WILL BUY YOUR TRADE!
Key Features
•RAV4 Hybrid XSE Package
•2.5L 4 Cylinder DOHC Hybrid Engine
•CVT Automatic Transmission
•All Wheel Drive
•Mixed SofTex & Leather Seat Trim
•Heated Front Seats
•Heated Steering .....Read MoreLire la suite
Key Features
•RAV4 Hybrid XSE Package
•2.5L 4 Cylinder DOHC Hybrid Engine
•CVT Automatic Transmission
•All Wheel Drive
•Mixed SofTex & Leather Seat Trim
•Heated Front Seats
•Heated Steering .....Read MoreLire la suite
2021 Lexus IS 300 4dr All-Wheel Drive Sedan
F SPORT 1-F SPORT WHEELS AND LEATHER SEATS-CARPLAY
| Price: | $37,788 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | Sedan |
| Engine: | 3.5L 6cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | JTHG81F26M5044954 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 14U7488A |
| City: | Markham |
Don Valley North Lexus
Warranty Options are Available. WE WILL BUY YOUR TRADE!
Key Features
•IS 300 F SPORT Series 1
•3.5L V6 DOHC Engine
•6 Speed Automatic Transmission
•All Wheel Drive
•F SPORT NuLuxe Seat Trim
•Heated & Ventilated Front Seats
•Power Driver & Passen.....Read MoreLire la suite
Key Features
•IS 300 F SPORT Series 1
•3.5L V6 DOHC Engine
•6 Speed Automatic Transmission
•All Wheel Drive
•F SPORT NuLuxe Seat Trim
•Heated & Ventilated Front Seats
•Power Driver & Passen.....Read MoreLire la suite
2021 Audi Q7 55 Technik 4dr All-Wheel Drive quattro Sport Utility
QUATTRO
| Price: | $45,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.0L 6cyl |
| Exterior Colour: | Blue |
| VIN: | WA1WXAF7XMD019177 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 14112636A |
| City: | Markham |
Don Valley North Lexus
Loading More Vehicles ...



