Used Toyota for Sale in Markham
2024 Toyota Grand Highlander XLE 4dr All-Wheel Drive
XLE 8 PASSENGER PKG-HEATED LEATHER SEATS-WIRELESS
| Price: | $44,388 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.4L 4cyl |
| Exterior Colour: | Silver |
| VIN: | 5TDAAAB52RS029557 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 14U7406 |
| City: | Markham |
This practical Toyota Grand Highlander is a vehicle you dont want to miss out on. By purchasing a Toyota, you can be confident in a reputable brand that has proven that reliability is the primary focus.
Ke.....Read MoreLire la suite
2016 Toyota RAV4 Limited 4dr All-Wheel Drive
LIMITED PKG-NAVIGATION-JBL AUDIO-HEATED LEATHER SE
| Price: | $13,250 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| VIN: | 2T3DFREV5GW509127 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 14112318A |
| City: | Markham |
This practical Toyota RAV4 is a vehicle you don't want to miss out on. By purchasing a Toyota, you can be confident in a reputable brand that has proven that reliability is the primary focus.
Key Features<.....Read MoreLire la suite
2023 Toyota RAV4 Hybrid XSE 4dr All-Wheel Drive
XSE PACKAGE-JBL AUDIO-LEATHER BUCKET SEATS-CARPLAY
| Price: | $44,995$44,488 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Silver |
| VIN: | 2T35WRFV5PW181047 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 14U7445 |
| City: | Markham |
This practical Toyota RAV4 Hybrid is a vehicle you don't want to miss out on. By purchasing a Toyota, you can be confident in a reputable brand that has proven that reliability is the primary focus.
Key Fe.....Read MoreLire la suite
2023 Toyota RAV4 XLE 4dr All-Wheel Drive
XLE PACKAGE-HEATED PREMIUM FABRIC SEATS-MOONROOF-C
| Price: | $35,388 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Silver |
| VIN: | 2T3R1RFV5PC328002 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 14U7452 |
| City: | Markham |
This practical Toyota RAV4 is a vehicle you don't want to miss out on. By purchasing a Toyota, you can be confident in a reputable brand that has proven that reliability is the primary focus.
Key Features<.....Read MoreLire la suite
2024 Toyota Land Cruiser 1958 4dr 4x4
1958 PACKAGE-UNIQUE HEATED FABRIC SEATS-CARPLAY
| Price: | $73,888 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.4L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| VIN: | JTEABFAJ8RK004884 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 14U7451 |
| City: | Markham |
This practical Toyota Land Cruiser is a vehicle you don't want to miss out on. By purchasing a Toyota, you can be confident in a reputable brand that has proven that reliability is the primary focus.
Key F.....Read MoreLire la suite
2024 Toyota RAV4 Prime SE 4dr All-Wheel Drive
PHEV-SE PACKAGE-MOONROOF-HEATED FABRIC SEATS-CARPL
| Price: | $49,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| VIN: | JTMGB3FV1RD229161 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 14112341A |
| City: | Markham |
Plug-in hybrid electric vehicles
This practical Toyota RAV4 Prime is a vehicle you don't want to miss out on. By purchasing a Toyota, you can be confident in a reputable brand that has proven that reliabil.....Read MoreLire la suite
2021 Toyota RAV4 Hybrid XLE 4dr All-Wheel Drive
XSE PACKAGE-HEATED SPORT SEATS-CARPLAY
| Price: | $31,500 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Dark Blue |
| VIN: | 2T3RWRFV6MW107567 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 14112289A |
| City: | Markham |
Key Features
•RAV4 Hybrid XSE Package
•2.5L 4 Cylinder DOHC Hybrid
•CVT Automatic Transmission
•All Wheel Drive
•Mixed SofTex & Leather Seat Trim
•Heated Front Seats
•Heated Steering Wheel.....Read MoreLire la suite
2022 Toyota RAV4 XLE 4dr All-Wheel Drive
XLE PACKAGE-HEATED PREMIUM FABRIC SEATS-MOONROOF-C
| Price: | $33,500 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | 2T3R1RFV2NC270508 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 14112488A |
| City: | Markham |
Key Features
•RAV4 XLE Package
•2.5L 4 Cylinder DOHC Engine
•8 Speed Automatic Transmission
•All Wheel Drive
•Premium Fabric Seat Trim
•Heated Front Seats
•Heated Steering Wheel
•Power Dr.....Read MoreLire la suite
2023 Toyota RAV4 XLE 4dr All-Wheel Drive
XLE PACKAGE-HEATED PREMIUM FABRIC SEATS-MOONROOF-C
| Price: | $36,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| VIN: | 2T3R1RFV2PC391011 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 14112286A |
| City: | Markham |
Key Features
•RAV4 XLE Package
•2.5L 4 Cylinder DOHC Engine
•8 Speed Automatic Transmission
•All Wheel Drive
•Cloth Seat Trim
•Heated Front Seats
•Heated Steering Wheel
•Power Driver Seat.....Read MoreLire la suite
Loading More Vehicles ...









