Used Toyota RAV4 Hybrid for Sale in Markham
2023 Toyota RAV4 Hybrid XSE 4dr All-Wheel Drive
XSE PACKAGE-JBL AUDIO-LEATHER BUCKET SEATS-CARPLAY
| Price: | $44,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Silver |
| VIN: | 2T35WRFV5PW181047 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 14U7445 |
| City: | Markham |
Don Valley North Lexus
Warranty Options are Available. WE WILL BUY YOUR TRADE!
This practical Toyota RAV4 Hybrid is a vehicle you don't want to miss out on. By purchasing a Toyota, you can be confident in a reputable brand that has proven that reliability is the primary focus.
Key Fe.....Read MoreLire la suite
This practical Toyota RAV4 Hybrid is a vehicle you don't want to miss out on. By purchasing a Toyota, you can be confident in a reputable brand that has proven that reliability is the primary focus.
Key Fe.....Read MoreLire la suite
2022 Toyota RAV4 Hybrid XLE 4dr All-Wheel Drive
XLE PACKAGE-HEATED PREMIUM FABRIC SEATS-MOONROOF-C
| Price: | $32,388 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Dark Blue |
| VIN: | 2T3RWRFV2NW132760 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 14T1793A |
| City: | Markham |
Don Valley North Lexus
Warranty Options are Available. WE WILL BUY YOUR TRADE!
This practical Toyota RAV4 is a vehicle you don't want to miss out on. By purchasing a Toyota, you can be confident in a reputable brand that has proven that reliability is the primary focus.
Key Features<.....Read MoreLire la suite
This practical Toyota RAV4 is a vehicle you don't want to miss out on. By purchasing a Toyota, you can be confident in a reputable brand that has proven that reliability is the primary focus.
Key Features<.....Read MoreLire la suite
2021 Toyota RAV4 Hybrid XLE 4dr All-Wheel Drive
XSE PACKAGE-HEATED SPORT SEATS-CARPLAY
| Price: | $31,500 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Dark Blue |
| VIN: | 2T3RWRFV6MW107567 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 14112289A |
| City: | Markham |
Don Valley North Lexus
Warranty Options are Available. WE WILL BUY YOUR TRADE!
Key Features
•RAV4 Hybrid XSE Package
•2.5L 4 Cylinder DOHC Hybrid
•CVT Automatic Transmission
•All Wheel Drive
•Mixed SofTex & Leather Seat Trim
•Heated Front Seats
•Heated Steering Wheel.....Read MoreLire la suite
Key Features
•RAV4 Hybrid XSE Package
•2.5L 4 Cylinder DOHC Hybrid
•CVT Automatic Transmission
•All Wheel Drive
•Mixed SofTex & Leather Seat Trim
•Heated Front Seats
•Heated Steering Wheel.....Read MoreLire la suite
2021 Toyota RAV4 Hybrid XLE 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $36,388 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | 2T3RWRFV8MW113550 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 14112558A |
| City: | Markham |
Don Valley North Lexus
Loading More Vehicles ...




