Used RAV4 for Sale in Markham
2016 Toyota RAV4 Limited 4dr All-Wheel Drive
LIMITED PKG-NAVIGATION-JBL AUDIO-HEATED LEATHER SE
| Price: | $13,250 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| VIN: | 2T3DFREV5GW509127 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 14112318A |
| City: | Markham |
This practical Toyota RAV4 is a vehicle you don't want to miss out on. By purchasing a Toyota, you can be confident in a reputable brand that has proven that reliability is the primary focus.
Key Features<.....Read MoreLire la suite
2023 Toyota RAV4 XLE 4dr All-Wheel Drive
XLE PACKAGE-HEATED PREMIUM FABRIC SEATS-MOONROOF-C
| Price: | $35,388 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Silver |
| VIN: | 2T3R1RFV5PC328002 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 14U7452 |
| City: | Markham |
This practical Toyota RAV4 is a vehicle you don't want to miss out on. By purchasing a Toyota, you can be confident in a reputable brand that has proven that reliability is the primary focus.
Key Features<.....Read MoreLire la suite
2022 Toyota RAV4 XLE 4dr All-Wheel Drive
XLE PACKAGE-HEATED PREMIUM FABRIC SEATS-MOONROOF-C
| Price: | $33,500 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | 2T3R1RFV2NC270508 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 14112488A |
| City: | Markham |
Key Features
•RAV4 XLE Package
•2.5L 4 Cylinder DOHC Engine
•8 Speed Automatic Transmission
•All Wheel Drive
•Premium Fabric Seat Trim
•Heated Front Seats
•Heated Steering Wheel
•Power Dr.....Read MoreLire la suite
2023 Toyota RAV4 XLE 4dr All-Wheel Drive
XLE PACKAGE-HEATED PREMIUM FABRIC SEATS-MOONROOF-C
| Price: | $36,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| VIN: | 2T3R1RFV2PC391011 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 14112286A |
| City: | Markham |
Key Features
•RAV4 XLE Package
•2.5L 4 Cylinder DOHC Engine
•8 Speed Automatic Transmission
•All Wheel Drive
•Cloth Seat Trim
•Heated Front Seats
•Heated Steering Wheel
•Power Driver Seat.....Read MoreLire la suite
2020 Toyota RAV4 Limited 4dr All-Wheel Drive
LIMITED PKG-JBL AUDIO-NAVIGATION-HEATED LEATHER SE
| Price: | $34,400 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Silver |
| VIN: | 2T3D1RFV2LC107669 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 14112491A |
| City: | Markham |
Key Features
•RAV4 Limited Package
•2.5L 4 Cylinder DOHC Engine
•8 Speed Automatic Transmission
•All Wheel Drive
•SofTex Seat Trim
•Heated & Ventilated Front Seats
•Heated Rear Seats
•He.....Read MoreLire la suite
2024 Toyota RAV4 XLE 4dr All-Wheel Drive
XLE PREMIUM PKG-HEATED LEATHER SEATS-CARPLAY
| Price: | $38,888 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Blue |
| VIN: | 2T3R1RFV9RW439444 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 14112140A |
| City: | Markham |
Key Features
•XLE Premium Package
•2.5L 4 Cylinder DOHC Dual VVT i Engine
•8 Speed Automatic Transmission
•All Wheel Drive
•SofTex Seat Trim
•Heated Front Seats
•Heated Steering Wheel
•Pow.....Read MoreLire la suite
FABRIC SEATS-CD PLAYER-AIR CONDITIONING
| Price: | $9,888 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:215,523 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Silver |
| VIN: | 2T3BF4DV0AW037924 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 14112342AAA |
| City: | Markham |
Key Features
•2.5L 4 Cylinder Engine
•4 Speed Automatic Transmission with Overdrive
•Four Wheel Drive
•Fabric Seat Trim
•Front Bucket Seats
•Air Conditioning
•AM/FM Audio System with CD/MP3/.....Read MoreLire la suite
2012 Toyota RAV4 Limited V6 4dr 4x4
LIMITED PKG-HEATED LEATHER SEATS-BACKUP CAMERA-BLU
| Price: | $12,988 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:230,561 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.5L 6cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | 2T3DK4DV5CW070957 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 14112139AA |
| City: | Markham |
Key Features
•Limited Trim
•3.5L V6 DOHC Engine
•5 Speed Automatic Transmission with Overdrive
•Four Wheel Drive
•Leather Seat Trim
•Heated Front Seats
•Power Driver Seat
•Power Moonroof<.....Read MoreLire la suite
2025 Toyota RAV4 Limited 4dr All-Wheel Drive
Limited Pkg-JBL Audio-CarPlay-Heated Leather Seats
| Price: | $50,888 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | 2T3D1RFV4SW600525 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 14112308A |
| City: | Markham |
Warranty Options are Available. WE WILL BUY YOUR TRADE!
Key Features
•Limited Grade
•2.5L 4 Cylinder DOHC Dual VVT i Engine
•8 Speed Automatic Transmission
•All Wheel Drive
•SofTex Seat Trim
•
Loading More Vehicles ...






