Used NX 250 for Sale in Markham
2024 Lexus NX 250 4dr All-Wheel Drive
SIGNATURE PKG-HEATED LEATHER SEATS-CARPLAY
| Price: | $35,388 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Atomic Silver |
| VIN: | 2T2ADCEZ9RC004810 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 14U7430 |
| City: | Markham |
Don Valley North Lexus
Warranty Options are Available. WE WILL BUY YOUR TRADE!
Key Features
•2.5L 4 Cylinder DOHC 16V
•8 Speed Automatic Transmission
•All Wheel Drive
•Signature Package
•NuLuxe Seat Trim
•Heated Front Seats
•Heated Steering Wheel
•Power Driver & Pass.....Read MoreLire la suite
Key Features
•2.5L 4 Cylinder DOHC 16V
•8 Speed Automatic Transmission
•All Wheel Drive
•Signature Package
•NuLuxe Seat Trim
•Heated Front Seats
•Heated Steering Wheel
•Power Driver & Pass.....Read MoreLire la suite
2023 Lexus NX 250 4dr All-Wheel Drive
SIGNATURE PKG-HEATED LEATHER SEATS-CARPLAY
| Price: | $38,888 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Eminent White Pearl |
| VIN: | 2T2ADCEZ5PC003795 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 14U7449 |
| City: | Markham |
Don Valley North Lexus
Warranty Options are Available. WE WILL BUY YOUR TRADE!
Key Features
•Signature Package
•2.5L 4 Cylinder Engine
•All Wheel Drive
•18''' Alloy Wheels
•NuLuxe Seat Trim
•Heated Front Seats
•Heated Steering Wheel
•Power Driver & Passenger Seats
.....Read MoreLire la suite
Key Features
•Signature Package
•2.5L 4 Cylinder Engine
•All Wheel Drive
•18''' Alloy Wheels
•NuLuxe Seat Trim
•Heated Front Seats
•Heated Steering Wheel
•Power Driver & Passenger Seats
.....Read MoreLire la suite
2023 Lexus NX 250 4dr All-Wheel Drive
SIGNATURE PKG-HEATED LEATHER SEATS-CARPLAY
| Price: | $39,388 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Eminent White Pearl |
| VIN: | 2T2ADCEZ9PC003797 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 14112422A |
| City: | Markham |
Don Valley North Lexus
Warranty Options are Available. WE WILL BUY YOUR TRADE!
Key Features
•NX 250 Signature Package
•2.5L 4 Cylinder DOHC 16V
•8 Speed Automatic Transmission
•All Wheel Drive
•18''' Alloy Wheels
•NuLuxe Seat Trim
•Heated Front Seats
•Heated Steering.....Read MoreLire la suite
Key Features
•NX 250 Signature Package
•2.5L 4 Cylinder DOHC 16V
•8 Speed Automatic Transmission
•All Wheel Drive
•18''' Alloy Wheels
•NuLuxe Seat Trim
•Heated Front Seats
•Heated Steering.....Read MoreLire la suite
2022 Lexus NX 250 4dr All-Wheel Drive
SIGNATURE PKG-HEATED LEATHER SEATS-CARPLAY
| Price: | $34,990 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Atomic Silver |
| VIN: | 2T2ADCEZ9NC001822 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 14112469A |
| City: | Markham |
Don Valley North Lexus
Warranty Options are Available. WE WILL BUY YOUR TRADE!
Key Features
•NX 250 Signature Package
•2.5L 4 Cylinder DOHC 16V
•8 Speed Automatic Transmission
•All Wheel Drive
•18''' Alloy Wheels
•NuLuxe Seat Trim
•Heated Front Seats
•Heated Steering.....Read MoreLire la suite
Key Features
•NX 250 Signature Package
•2.5L 4 Cylinder DOHC 16V
•8 Speed Automatic Transmission
•All Wheel Drive
•18''' Alloy Wheels
•NuLuxe Seat Trim
•Heated Front Seats
•Heated Steering.....Read MoreLire la suite
2023 Lexus NX 250 4dr All-Wheel Drive
SIGNATURE PKG-HEATED LEATHER SEATS-CARPLAY
| Price: | $38,888 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Atomic Silver |
| VIN: | 2T2ADCEZ5PC003750 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 14112374A |
| City: | Markham |
Don Valley North Lexus
Warranty Options are Available. WE WILL BUY YOUR TRADE!
Key Features
•NX 250 Signature Package
•2.5L 4 Cylinder DOHC Engine
•8 Speed Automatic Transmission
•All Wheel Drive
•NuLuxe Seat Trim
•Heated Front Seats
•Heated Steering Wheel
•Power Dr.....Read MoreLire la suite
Key Features
•NX 250 Signature Package
•2.5L 4 Cylinder DOHC Engine
•8 Speed Automatic Transmission
•All Wheel Drive
•NuLuxe Seat Trim
•Heated Front Seats
•Heated Steering Wheel
•Power Dr.....Read MoreLire la suite
2024 Lexus NX 250 4dr All-Wheel Drive
SIGNATURE PKG-HEATED LEATHER SEATS-CARPLAY
| Price: | $42,998 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Atomic Silver |
| VIN: | 2T2ADCEZXRC004959 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 14112497A |
| City: | Markham |
Don Valley North Lexus
Warranty Options are Available. WE WILL BUY YOUR TRADE!
Key Features
•NX 250 Signature Package
•2.5L 4 Cylinder DOHC Engine
•8 Speed Automatic Transmission
•All Wheel Drive
•NuLuxe Seat Trim
•Heated Front Seats
•Heated Steering Wheel
•Power Dr.....Read MoreLire la suite
Key Features
•NX 250 Signature Package
•2.5L 4 Cylinder DOHC Engine
•8 Speed Automatic Transmission
•All Wheel Drive
•NuLuxe Seat Trim
•Heated Front Seats
•Heated Steering Wheel
•Power Dr.....Read MoreLire la suite
2024 Lexus NX 250 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $39,988 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Caviar |
| VIN: | 2T2ADCEZ2RC004986 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 14112546A |
| City: | Markham |
Don Valley North Lexus
Loading More Vehicles ...






