Used Lexus TX 350 for Sale in Markham
2026 Lexus TX 350 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $76,988$71,999 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:955 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.4L 4cyl |
| Exterior Colour: | Wind Chill Pearl |
| VIN: | 5TDAAAB65TS055392 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 14111699 |
| City: | Markham |
Don Valley North Lexus
2026 TX 350 ULTRA LUXURY GRADE
WINTER TIRES ON ORIGINAL RIMS AND CARGO LINER INCLUDED
2024 Lexus TX 350 4dr All-Wheel Drive
ULTRA LUXURY PKG-7 PASSENGER-PANORAMIC ROOF-CARPLA
| Price: | $63,388 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.4L 4cyl |
| Exterior Colour: | Celestial Silver Metallic |
| VIN: | 5TDAAAB60RS013219 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 14U7450 |
| City: | Markham |
Don Valley North Lexus
Warranty Options are Available. WE WILL BUY YOUR TRADE!
Key Features
•Ultra Luxury Package
•2.4L Turbocharged I4 Engine
•All Wheel Drive
•20''' Alloy Wheels
•Heated & Ventilated Front Seats
•Heated Rear Seats
•Heated Steering Wheel
•Power Drive.....Read MoreLire la suite
Key Features
•Ultra Luxury Package
•2.4L Turbocharged I4 Engine
•All Wheel Drive
•20''' Alloy Wheels
•Heated & Ventilated Front Seats
•Heated Rear Seats
•Heated Steering Wheel
•Power Drive.....Read MoreLire la suite
2024 Lexus TX 350 4dr All-Wheel Drive
ULTRA LUXURY PKG-7 PASSENGER-PANORAMIC ROOF-CARPLA
| Price: | $60,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.4L 4cyl |
| Exterior Colour: | Nightfall Mica |
| VIN: | 5TDAAAB60RS004794 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 14112264A |
| City: | Markham |
Don Valley North Lexus
Warranty Options are Available. WE WILL BUY YOUR TRADE!
Key Features
•TX 350 Ultra Luxury Package
•2.4L Turbocharged I4
•8 Speed Automatic Transmission
•All Wheel Drive
•20''' Alloy Wheels
•Three Row Seating with Reclining 3rd Row
•Power Moonroof<.....Read MoreLire la suite
Key Features
•TX 350 Ultra Luxury Package
•2.4L Turbocharged I4
•8 Speed Automatic Transmission
•All Wheel Drive
•20''' Alloy Wheels
•Three Row Seating with Reclining 3rd Row
•Power Moonroof<.....Read MoreLire la suite
2024 Lexus TX 350 w/Luxury 4dr All-Wheel Drive
LUXURY 7 PASSENGER PKG-PANORAMIC ROOF-HEATED LEATH
| Price: | $60,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.4L 4cyl |
| Exterior Colour: | Wind Chill Pearl |
| VIN: | 5TDAAAB69RS016670 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 14112487A |
| City: | Markham |
Don Valley North Lexus
Warranty Options are Available. WE WILL BUY YOUR TRADE!
Key Features
•TX 350 Luxury Package
•2.4L I4 Turbocharged Engine
•8 Speed Automatic Transmission
•All Wheel Drive
•Leather Seat Surfaces
•Heated & Ventilated Front Seats
•Heated Rear Seats<.....Read MoreLire la suite
Key Features
•TX 350 Luxury Package
•2.4L I4 Turbocharged Engine
•8 Speed Automatic Transmission
•All Wheel Drive
•Leather Seat Surfaces
•Heated & Ventilated Front Seats
•Heated Rear Seats<.....Read MoreLire la suite
2025 Lexus TX 350 4dr All-Wheel Drive
EXECUTIVE 7 PASSENGER PKG-MARK LEVINSON AUDIO-360
| Price: | $74,988 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.4L 4cyl |
| Exterior Colour: | Caviar |
| VIN: | 5TDAAAB64SS048075 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 14112512A |
| City: | Markham |
Don Valley North Lexus
Warranty Options are Available. WE WILL BUY YOUR TRADE!
Key Features
•TX 350 Executive Package 7 Passenger
•2.4L I4 Turbocharged Engine
•8 Speed Automatic Transmission
•All Wheel Drive
•Heated & Ventilated Front Seats
•Heated Rear Seats
•Heated .....Read MoreLire la suite
Key Features
•TX 350 Executive Package 7 Passenger
•2.4L I4 Turbocharged Engine
•8 Speed Automatic Transmission
•All Wheel Drive
•Heated & Ventilated Front Seats
•Heated Rear Seats
•Heated .....Read MoreLire la suite
| Price: | $62,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.4L 4cyl |
| Exterior Colour: | Cloudburst Grey |
| VIN: | 5TDAAAB64RS011764 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 14U7576 |
| City: | Markham |
Don Valley North Lexus
Loading More Vehicles ...







