Used Lexus RX 500h for Sale in Markham
2023 Lexus RX 500h 4dr All-Wheel Drive
F SPORT PERFORMANCE 2-F SPORT WHEELS AND LEATHER S
| Price: | $61,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.4L 4cyl |
| Exterior Colour: | Nebula Grey Metallic |
| VIN: | 2T2BCMEA1PC003722 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 14112431A |
| City: | Markham |
Don Valley North Lexus
Warranty Options are Available. WE WILL BUY YOUR TRADE!
Key Features
•RX 500h F SPORT Performance 2 Package
•2.4L 4 Cylinder Hybrid | 6 Speed Automatic | AWD
•21''' F SPORT Performance Alloy Wheels
•F SPORT Smooth Leather Seat Trim
•Heads Up Display
.....Read MoreLire la suite
Key Features
•RX 500h F SPORT Performance 2 Package
•2.4L 4 Cylinder Hybrid | 6 Speed Automatic | AWD
•21''' F SPORT Performance Alloy Wheels
•F SPORT Smooth Leather Seat Trim
•Heads Up Display
.....Read MoreLire la suite
2023 Lexus RX 500h 4dr All-Wheel Drive
F SPORT PERFORMANCE 2-F SPORT WHEELS AND LEATHER S
| Price: | $63,500 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.4L 4cyl |
| Exterior Colour: | Silver |
| VIN: | 2T2BCMEA2PC009352 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 14111571A |
| City: | Markham |
Don Valley North Lexus
Warranty Options are Available. WE WILL BUY YOUR TRADE!
Key Features
•RX 500h F SPORT Performance 2 Package
•2.4L 4 Cylinder Engine
•6 Speed Automatic Transmission
•All Wheel Drive
•F SPORT Smooth Leather Seat Trim
•Heated & Ventilated Front & Rear .....Read MoreLire la suite
Key Features
•RX 500h F SPORT Performance 2 Package
•2.4L 4 Cylinder Engine
•6 Speed Automatic Transmission
•All Wheel Drive
•F SPORT Smooth Leather Seat Trim
•Heated & Ventilated Front & Rear .....Read MoreLire la suite
2023 Lexus RX 500h 4dr All-Wheel Drive
F SPORT PERFORMANCE 3-MARK LEVINSON AUDIO-360 BACK
| Price: | $62,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.4L 4cyl |
| Exterior Colour: | Iridium |
| VIN: | 2T2BCMEA5PC003514 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 14112475A |
| City: | Markham |
Don Valley North Lexus
Warranty Options are Available. WE WILL BUY YOUR TRADE!
Key Features
•RX 500h F SPORT Performance 3 Package
•2.4L Turbocharged Hybrid Powertrain
•6 Speed Automatic Transmission
•All Wheel Drive
•F SPORT Smooth Leather Seat Trim
•Heated & Ventilated F.....Read MoreLire la suite
Key Features
•RX 500h F SPORT Performance 3 Package
•2.4L Turbocharged Hybrid Powertrain
•6 Speed Automatic Transmission
•All Wheel Drive
•F SPORT Smooth Leather Seat Trim
•Heated & Ventilated F.....Read MoreLire la suite
2023 Lexus RX 500h 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $50,500 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.4L 4cyl |
| Exterior Colour: | Copper Crest |
| VIN: | 2T2BCMEA9PC002902 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 14111885A |
| City: | Markham |
Don Valley North Lexus
Loading More Vehicles ...



