Used Lexus NX 350 for Sale in Markham
2023 Lexus NX 350 4dr All-Wheel Drive
ULTRA PREMIUM PKG-HEATED LEATHER SEATS-CARPLAY
| Price: | $45,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.4L 4cyl |
| Exterior Colour: | Cloudburst Grey |
| VIN: | 2T2GGCEZ7PC022821 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 14112507A |
| City: | Markham |
Don Valley North Lexus
Warranty Options are Available. WE WILL BUY YOUR TRADE!
Key Features
•NX 350 Ultra Premium Package
•2.4L 4 Cylinder Engine
•8 Speed Automatic Transmission
•All Wheel Drive
•NuLuxe Seat Trim
•Heated & Ventilated Front Seats
•Heated Steering Wheel<.....Read MoreLire la suite
Key Features
•NX 350 Ultra Premium Package
•2.4L 4 Cylinder Engine
•8 Speed Automatic Transmission
•All Wheel Drive
•NuLuxe Seat Trim
•Heated & Ventilated Front Seats
•Heated Steering Wheel<.....Read MoreLire la suite
2023 Lexus NX 350 4dr All-Wheel Drive
F SPORT SERIES 1-F SPORT WHEELS AND LEATHER SEATS-
| Price: | $45,388 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.4L 4cyl |
| Exterior Colour: | Caviar |
| VIN: | 2T2KGCEZ6PC020651 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 14112276A |
| City: | Markham |
Don Valley North Lexus
Warranty Options are Available. WE WILL BUY YOUR TRADE!
Key Features
•NX 350 F SPORT 1 Package
•2.4L 4 Cylinder Turbocharged Engine
•8 Speed Automatic Transmission
•All Wheel Drive
•F SPORT NuLuxe Seat Trim
•Heated & Ventilated F SPORT Front Seats.....Read MoreLire la suite
Key Features
•NX 350 F SPORT 1 Package
•2.4L 4 Cylinder Turbocharged Engine
•8 Speed Automatic Transmission
•All Wheel Drive
•F SPORT NuLuxe Seat Trim
•Heated & Ventilated F SPORT Front Seats.....Read MoreLire la suite
2025 Lexus NX 350 4dr All-Wheel Drive
LUXURY PKG-PANORAMIC ROOF-HEATED AND VENTED SEATS-
| Price: | $52,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.4L 4cyl |
| Exterior Colour: | Cloudburst Grey |
| VIN: | 2T2GGCEZ8SC072345 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 14112591A |
| City: | Markham |
Don Valley North Lexus
Warranty Options are Available. WE WILL BUY YOUR TRADE!
Key Features
•NX 350 Luxury Package
•2.4L I4 Turbocharged Engine
•8 Speed Automatic Transmission
•All Wheel Drive
•NuLuxe Seat Trim
•Heated & Ventilated Front Seats
•Heated Steering Wheel.....Read MoreLire la suite
Key Features
•NX 350 Luxury Package
•2.4L I4 Turbocharged Engine
•8 Speed Automatic Transmission
•All Wheel Drive
•NuLuxe Seat Trim
•Heated & Ventilated Front Seats
•Heated Steering Wheel.....Read MoreLire la suite
2024 Lexus NX 350 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $48,988 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.4L 4cyl |
| Exterior Colour: | Atomic Silver |
| VIN: | 2T2KGCEZXRC043658 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 14112595A |
| City: | Markham |
Don Valley North Lexus
2022 Lexus NX 350 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $45,988 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.4L 4cyl |
| Exterior Colour: | Caviar |
| VIN: | 2T2GGCEZ0NC004657 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 14112627A |
| City: | Markham |
Don Valley North Lexus
Loading More Vehicles ...



