Used Lexus NX 350 for Sale in Markham
2025 Lexus NX 350 4dr All-Wheel Drive
EXECUTIVE PKG-MARK LEVINSON AUDIO-360 BACKUP CAM-C
| Price: | $55,388 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.4L 4cyl |
| Exterior Colour: | Atomic Silver |
| VIN: | 2T2GGCEZ6SC060694 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 14U7481 |
| City: | Markham |
Key Features
•NX 350 Executive Package
•2.4L Turbocharged I4
•8 Speed Automatic Transmission
•All Wheel Drive
•20''' Dark Grey & Silver Machine Finished Wheels
•Leather Seat Trim with Wood Trim .....Read MoreLire la suite
2024 Lexus NX 350 4dr All-Wheel Drive
PREMIUM PKG-HEATED AND VENTED SEATS-BACKUP CAM-CAR
| Price: | $46,888 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.4L 4cyl |
| Exterior Colour: | Atomic Silver |
| VIN: | 2T2GGCEZ1RC051606 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 14111949A |
| City: | Markham |
Key Features
•NX 350 Premium Package
•2.4L I4 Turbocharged Engine
•8 Speed Automatic Transmission
•All Wheel Drive
•NuLuxe Seat Trim
•Heated & Ventilated Front Seats
•Heated Steering Wheel<.....Read MoreLire la suite
2024 Lexus NX 350 4dr All-Wheel Drive
PREMIUM PKG-HEATED AND VENTED SEATS-BACKUP CAM-CAR
| Price: | $46,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.4L 4cyl |
| Exterior Colour: | Caviar |
| VIN: | 2T2GGCEZ4RC059585 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 14U7499 |
| City: | Markham |
Key Features
•NX 350 Premium Package
•2.4L I4 Turbocharged Engine
•8-Speed Automatic Transmission
•All-Wheel Drive
•Navigation System
•Lexus Interface with 9.8''' HD Touchscreen
•Wireless Ap.....Read MoreLire la suite
2025 Lexus NX 350 4dr All-Wheel Drive
EXECUTIVE PKG-MARK LEVINSON AUDIO-360 BACKUP CAM-C
| Price: | $55,995$55,500 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.4L 4cyl |
| Exterior Colour: | Eminent White Pearl |
| VIN: | 2T2GGCEZ5SC071508 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 14112426A |
| City: | Markham |
Key Features
•NX 350 Executive Package
•2.4L Turbocharged I4
•8 Speed Automatic Transmission
•All Wheel Drive
•20''' Dark Grey & Silver Machine Finished Wheels
•Leather Seat Trim with Wood Trim .....Read MoreLire la suite
2024 Lexus NX 350 4dr All-Wheel Drive
EXECUTIVE PKG-MARK LEVINSON AUDIO-360 BACKUP CAM-C
| Price: | $48,988 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.4L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| VIN: | 2T2GGCEZXRC042130 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 14112205A |
| City: | Markham |
Key Features
•NX 350 Executive Package
•2.4L I4 Turbocharged Engine
•8 Speed Automatic Transmission
•All Wheel Drive
•Leather Seat Trim
•Heated & Ventilated Front Seats
•Heated Rear Seats<.....Read MoreLire la suite
2026 Lexus NX 350 4dr All-Wheel Drive
F Sport 3-F Sport Wheels-Mark Levinson Audio-CarPlay
| Price: | $64,988 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:928 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.4L 4cyl |
| Exterior Colour: | Atomic Silver |
| VIN: | 2T2KGCEZ7TC112118 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 14112437A |
| City: | Markham |
Warranty Options are Available. WE WILL BUY YOUR TRADE!
Key Features
•NX 350 F SPORT 3 Package
•2.4L I4 Turbocharged Engine
•8 Speed Automatic Transmission
•All Wheel Drive
•F SPORT NuLuxe Seat Trim
.....Read MoreLire la suite
2025 Lexus NX 350 4dr All-Wheel Drive
F SPORT 3-F SPORT WHEELS-MARK LEVINSON AUDIO-CARPL
| Price: | $57,388 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.4L 4cyl |
| Exterior Colour: | Ultra White |
| VIN: | 2T2KGCEZ9SC080366 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 14112533A |
| City: | Markham |
Key Features
•NX 350 F SPORT 3 Package
•2.4L I4 Turbocharged Engine
•8 Speed Automatic Transmission
•All Wheel Drive (AWD)
•F SPORT NuLuxe Seat Trim
•Heated & Ventilated F SPORT Front Seats
.....Read MoreLire la suite
2022 Lexus NX 350 4dr All-Wheel Drive
F SPORT 3-F SPORT WHEELS-MARK LEVINSON AUDIO-CARPL
| Price: | $45,500 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.4L 4cyl |
| Exterior Colour: | Caviar |
| VIN: | JTJKGCEZ9N2001153 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 14112511A |
| City: | Markham |
Key Features
•NX 350 F SPORT 3 Package
•2.4L I4 Turbocharged Engine
•8 Speed Automatic Transmission
•All Wheel Drive
•F SPORT NuLuxe Seat Trim
•Heated & Ventilated Front Seats
•Heated Rear Se.....Read MoreLire la suite
2023 Lexus NX 350 4dr All-Wheel Drive
ULTRA PREMIUM PKG-HEATED LEATHER SEATS-CARPLAY
| Price: | $47,500 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.4L 4cyl |
| Exterior Colour: | Eminent White Pearl |
| VIN: | 2T2GGCEZ6PC029260 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 14112551A |
| City: | Markham |
Key Features
•NX 350 Ultra Premium Package
•2.4L 4 Cylinder Engine
•8 Speed Automatic Transmission
•All Wheel Drive
•NuLuxe Seat Trim
•Heated & Ventilated Front Seats
•Heated Steering Wheel<.....Read MoreLire la suite
Loading More Vehicles ...





