Used Lexus NX 350 for Sale in Markham
2026 Lexus NX 350 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $58,845$56,700 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:10,347 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.4L 4cyl |
| Exterior Colour: | Caviar |
| VIN: | 2T2GGCEZ1TC101623 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 14111339 |
| City: | Markham |
2026 NX 350 PREMIUM GRADE
BLACK INTERIOR – INCLUDES: WINTER TIRES ON ORIGINAL RIMS, CARGO LINER
2026 Lexus NX 350 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $60,140$59,500 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:5,996 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.4L 4cyl |
| Exterior Colour: | Cloudburst Grey |
| VIN: | 2T2GGCEZ7TC109502 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 14111678 |
| City: | Markham |
2026 NX 350 PREMIUM GRADE
BLACK INTERIOR – INCLUDES: WINTER TIRES-NO RIMS, CARGO LINER
2024 Lexus NX 350 4dr All-Wheel Drive
PREMIUM PKG-HEATED AND VENTED SEATS-BACKUP CAM-CAR
| Price: | $44,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.4L 4cyl |
| Exterior Colour: | Caviar |
| VIN: | 2T2GGCEZ8RC057483 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 14U7405 |
| City: | Markham |
Key Features
•2.4L I4 PDI Turbocharged DOHC 16V
•8 Speed Automatic Transmission
•All Wheel Drive
•NX 350 Premium Package
•18''' Alloy Wheels
•NuLuxe seat trim
•Heated & ventilated front seats.....Read MoreLire la suite
2024 Lexus NX 350 4dr All-Wheel Drive
ULTRA LUXURY PKG-360 BACKUP CAM-CARPLAY-PANORAMIC
| Price: | $48,488 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.4L 4cyl |
| Exterior Colour: | Caviar |
| VIN: | 2T2GGCEZ8RC051201 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 14U7414 |
| City: | Markham |
Key Features
•2.4L I4 PDI Turbocharged DOHC 16V
•8 Speed Automatic Transmission
•All Wheel Drive
•NX 350 Ultra Luxury Package
•20''' Alloy Wheels
•NuLuxe seat trim
•Heated & ventilated front .....Read MoreLire la suite
2024 Lexus NX 350 4dr All-Wheel Drive
ULTRA LUXURY PKG-360 BACKUP CAM-CARPLAY-PANORAMIC
| Price: | $49,388$48,888 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.4L 4cyl |
| Exterior Colour: | Eminent White Pearl |
| VIN: | 2T2GGCEZ0RC054559 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 14U7411 |
| City: | Markham |
Key Features
•2.4L I4 PDI Turbocharged DOHC 16V
•8 Speed Automatic Transmission
•All Wheel Drive
•NX 350 Ultra Luxury Package
•20''' Alloy Wheels
•NuLuxe seat trim
•Heated & ventilated front .....Read MoreLire la suite
2022 Lexus NX 350 4dr All-Wheel Drive
LUXURY PKG-PANORAMIC ROOF-HEATED AND VENTED SEATS-
| Price: | $45,500 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.4L 4cyl |
| Exterior Colour: | Cloudburst Grey |
| VIN: | JTJGGCEZ3N2004202 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 14T1784A |
| City: | Markham |
Key Features
•NX 350 Luxury Package
•2.4L 4 Cylinder Engine
•8 Speed Automatic Transmission
•All Wheel Drive
•NuLuxe Seat Trim
•Heated & Ventilated Front Seats
•Heated Steering Wheel
•Pow.....Read MoreLire la suite
2024 Lexus NX 350 4dr All-Wheel Drive
LUXURY PKG-PANORAMIC ROOF-HEATED AND VENTED SEATS-
| Price: | $47,288$46,500 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.4L 4cyl |
| Exterior Colour: | Caviar |
| VIN: | 2T2GGCEZ3RC058072 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 14112239A |
| City: | Markham |
Key Features
•Luxury Package
•2.4L Turbocharged I4 Engine
•All-Wheel Drive
•20''' Alloy Wheels
•Panoramic Moonroof
•NuLuxe Seat Trim
•Heated & Ventilated Front Seats
•Heated Steering Wheel.....Read MoreLire la suite
2024 Lexus NX 350 4dr All-Wheel Drive
F SPORT 2-F SPORT WHEELS AND LEATHER SEATS-CARPLAY
| Price: | $46,388$45,888 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.4L 4cyl |
| Exterior Colour: | Cloudburst Grey |
| VIN: | 2T2KGCEZ6RC050459 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 14112323A |
| City: | Markham |
Key Features
•2.4L Turbocharged I4
•8 Speed Automatic Transmission
•All Wheel Drive
•F SPORT 2 Package
•Adaptive Variable Suspension
•Sport Tuned Suspension w/ Performance Dampers
•Panoramic .....Read MoreLire la suite
2025 Lexus NX 350 4dr All-Wheel Drive
EXECUTIVE PKG-MARK LEVINSON AUDIO-360 BACKUP CAM-C
| Price: | $54,500 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.4L 4cyl |
| Exterior Colour: | Eminent White Pearl |
| VIN: | 2T2GGCEZ3SC063519 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 14U7440 |
| City: | Markham |
Key Features
•2.4L Turbocharged I4
•8 Speed Automatic Transmission
•All Wheel Drive
•Executive Package
•Leather Seat Trim with Wood Accents
•Heated & Ventilated Front Seats
•Heated Rear Seats.....Read MoreLire la suite
Loading More Vehicles ...











