Used Honda for Sale in Markham
2024 Honda CR-V Sport 4dr All-Wheel Drive
SPORT PKG-HEATED PREMIUM SPORT FABRIC SEATS-BACKUP
| Price: | $34,888 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Red |
| VIN: | 2HKRS4H54RH108338 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 14112339A |
| City: | Markham |
Don Valley North Lexus
Warranty Options are Available. WE WILL BUY YOUR TRADE!
KEY FEATURES
•1.5L I4 Turbocharged DOHC 16V Engine
•Continuously Variable Transmission (CVT)
•All Wheel Drive
•Sport Trim
•18''' Black Aluminum Alloy Wheels
•Fabric Seating Surfaces
•Heated .....Read MoreLire la suite
KEY FEATURES
•1.5L I4 Turbocharged DOHC 16V Engine
•Continuously Variable Transmission (CVT)
•All Wheel Drive
•Sport Trim
•18''' Black Aluminum Alloy Wheels
•Fabric Seating Surfaces
•Heated .....Read MoreLire la suite
2025 Honda Pilot Touring 4dr All-Wheel Drive
TOURING PKG-8 PASSENGER-BOSE AUDIO-PANORAMIC ROOF
| Price: | $54,888 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.5L 6cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | 5FNYG1H79SB506324 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 14112033AA |
| City: | Markham |
Don Valley North Lexus
Warranty Options are Available. WE WILL BUY YOUR TRADE!
Key Features
•Touring Package
•3.5L V6 DOHC Engine
•10 Speed Automatic Transmission
•All Wheel Drive
•Perforated Leather Trimmed Seating Surfaces
•Heated & Ventilated Front Seats
•Heated Rea.....Read MoreLire la suite
Key Features
•Touring Package
•3.5L V6 DOHC Engine
•10 Speed Automatic Transmission
•All Wheel Drive
•Perforated Leather Trimmed Seating Surfaces
•Heated & Ventilated Front Seats
•Heated Rea.....Read MoreLire la suite
2024 Honda CR-V Hybrid Touring 4dr All-Wheel Drive
TOURING PKG-BOSE AUDIO-NAVIGATION-HEATED LEATHER S
| Price: | $40,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Red |
| VIN: | 2HKRS6H96RH217818 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 14112443A |
| City: | Markham |
Don Valley North Lexus
Warranty Options are Available. WE WILL BUY YOUR TRADE!
Key Features
•Touring Package
•2.0L Hybrid Powertrain | CVT | AWD
•19''' Black Aluminum Alloy Wheels
•Power Moonroof
•Perforated Leather Trimmed Seating Surfaces
•Heated Front & Rear Seats
•H.....Read MoreLire la suite
Key Features
•Touring Package
•2.0L Hybrid Powertrain | CVT | AWD
•19''' Black Aluminum Alloy Wheels
•Power Moonroof
•Perforated Leather Trimmed Seating Surfaces
•Heated Front & Rear Seats
•H.....Read MoreLire la suite
2023 Honda CR-V EX-L 4dr All-Wheel Drive
EX-L PACKAGE-HEATED LEATHER SEATS-MOONROOF-CARPLAY
| Price: | $31,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| VIN: | 2HKRS4H70PH107315 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 14111621AA |
| City: | Markham |
Don Valley North Lexus
Warranty Options are Available. WE WILL BUY YOUR TRADE!
Key Features
•EX L Package
•1.5L I4 Turbocharged DOHC
•CVT Automatic Transmission
•All Wheel Drive
•18''' Silver Aluminum Alloy Wheels
•Perforated Leather Trimmed Seating Surfaces
•Heated Fro.....Read MoreLire la suite
Key Features
•EX L Package
•1.5L I4 Turbocharged DOHC
•CVT Automatic Transmission
•All Wheel Drive
•18''' Silver Aluminum Alloy Wheels
•Perforated Leather Trimmed Seating Surfaces
•Heated Fro.....Read MoreLire la suite
2023 Honda HR-V Sport 4dr All-Wheel Drive
SPORT PKG-BACKUP CAM-SPORT CLOTH SEATS-CARPLAY
| Price: | $27,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| VIN: | 3CZRZ2H56PM104325 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 14U7492 |
| City: | Markham |
Don Valley North Lexus
Warranty Options are Available. WE WILL BUY YOUR TRADE!
Key Features
•2.0L 4 Cylinder DOHC i VTEC Engine
•CVT Automatic Transmission
•All Wheel Drive
•Sport Fabric Seating Surfaces
•Heated Front Seats
•Heated Steering Wheel
•Power Moonroof
•Du.....Read MoreLire la suite
Key Features
•2.0L 4 Cylinder DOHC i VTEC Engine
•CVT Automatic Transmission
•All Wheel Drive
•Sport Fabric Seating Surfaces
•Heated Front Seats
•Heated Steering Wheel
•Power Moonroof
•Du.....Read MoreLire la suite
2015 Honda CR-V SE 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $12,888 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.4L 4cyl |
| Exterior Colour: | Silver |
| VIN: | 2HKRM4H42FH102261 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 14U7413A |
| City: | Markham |
Don Valley North Lexus
2009 Honda CR-V EX (A5) 4dr 4x4
| Price: | $7,999 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:201,491 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.4L 4cyl |
| Exterior Colour: | Silver |
| VIN: | 5J6RE48599L809499 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 14U7402A |
| City: | Markham |
Don Valley North Lexus
Loading More Vehicles ...







