Used Honda CR-V for Sale in Markham
2024 Honda CR-V Sport 4dr All-Wheel Drive
SPORT PKG-HEATED PREMIUM SPORT FABRIC SEATS-BACKUP
| Price: | $34,888 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Red |
| VIN: | 2HKRS4H54RH108338 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 14112339A |
| City: | Markham |
Don Valley North Lexus
Warranty Options are Available. WE WILL BUY YOUR TRADE!
KEY FEATURES
•1.5L I4 Turbocharged DOHC 16V Engine
•Continuously Variable Transmission (CVT)
•All Wheel Drive
•Sport Trim
•18''' Black Aluminum Alloy Wheels
•Fabric Seating Surfaces
•Heated .....Read MoreLire la suite
KEY FEATURES
•1.5L I4 Turbocharged DOHC 16V Engine
•Continuously Variable Transmission (CVT)
•All Wheel Drive
•Sport Trim
•18''' Black Aluminum Alloy Wheels
•Fabric Seating Surfaces
•Heated .....Read MoreLire la suite
2023 Honda CR-V EX-L 4dr All-Wheel Drive
EX-L PACKAGE-HEATED LEATHER SEATS-MOONROOF-CARPLAY
| Price: | $31,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| VIN: | 2HKRS4H70PH107315 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 14111621AA |
| City: | Markham |
Don Valley North Lexus
Warranty Options are Available. WE WILL BUY YOUR TRADE!
Key Features
•EX L Package
•1.5L I4 Turbocharged DOHC
•CVT Automatic Transmission
•All Wheel Drive
•18''' Silver Aluminum Alloy Wheels
•Perforated Leather Trimmed Seating Surfaces
•Heated Fro.....Read MoreLire la suite
Key Features
•EX L Package
•1.5L I4 Turbocharged DOHC
•CVT Automatic Transmission
•All Wheel Drive
•18''' Silver Aluminum Alloy Wheels
•Perforated Leather Trimmed Seating Surfaces
•Heated Fro.....Read MoreLire la suite
2015 Honda CR-V SE 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $12,888 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.4L 4cyl |
| Exterior Colour: | Silver |
| VIN: | 2HKRM4H42FH102261 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 14U7413A |
| City: | Markham |
Don Valley North Lexus
2009 Honda CR-V EX (A5) 4dr 4x4
| Price: | $7,999 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:201,491 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.4L 4cyl |
| Exterior Colour: | Silver |
| VIN: | 5J6RE48599L809499 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 14U7402A |
| City: | Markham |
Don Valley North Lexus
Loading More Vehicles ...




