Used Cars, SUVs, Trucks for Sale in Markham
2025 Lexus TX 350 4dr All-Wheel Drive
EXECUTIVE 7 PASSENGER PKG-MARK LEVINSON AUDIO-360
| Price: | $74,988 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.4L 4cyl |
| Exterior Colour: | Caviar |
| VIN: | 5TDAAAB64SS048075 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 14112512A |
| City: | Markham |
Key Features
•TX 350 Executive Package 7 Passenger
•2.4L I4 Turbocharged Engine
•8 Speed Automatic Transmission
•All Wheel Drive
•Heated & Ventilated Front Seats
•Heated Rear Seats
•Heated .....Read MoreLire la suite
2025 Lexus RX 350 4dr All-Wheel Drive
LUXURY PKG-PANORAMIC ROOF-HEATED AND VENTED SEATS-
| Price: | $60,988 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.4L 4cyl |
| Exterior Colour: | Dark Blue Metallic |
| VIN: | 2T2BAMCA0SC107605 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 14U7535 |
| City: | Markham |
Key Features
•RX 350 Luxury Package
•2.4L I4 Turbocharged Engine
•8 Speed Automatic Transmission
•All Wheel Drive
•Smooth Leather Seat Surfaces
•Heated & Ventilated Front & Rear Seats
•Heated.....Read MoreLire la suite
2025 Lexus NX 350 4dr All-Wheel Drive
F SPORT 3-F SPORT WHEELS-MARK LEVINSON AUDIO-CARPL
| Price: | $57,388 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.4L 4cyl |
| Exterior Colour: | Ultra White |
| VIN: | 2T2KGCEZ9SC080366 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 14112533A |
| City: | Markham |
Key Features
•NX 350 F SPORT 3 Package
•2.4L I4 Turbocharged Engine
•8 Speed Automatic Transmission
•All Wheel Drive (AWD)
•F SPORT NuLuxe Seat Trim
•Heated & Ventilated F SPORT Front Seats
.....Read MoreLire la suite
2025 Lexus UX 300h 4dr All-Wheel Drive
PREMIUM PKG-HEATED AND VENTED SEATS-BACKUP CAM-CAR
| Price: | $41,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Eminent White Pearl |
| VIN: | JTHUCJDH3S2001020 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 14112541A |
| City: | Markham |
Key Features
•UX 300h Premium Package
•2.0L 4 Cylinder DOHC Hybrid
•eCVT Automatic Transmission
•All Wheel Drive
•NuLuxe Seat Surfaces
•Heated & Ventilated Front Seats
•Heated Steering Wheel.....Read MoreLire la suite
2025 Lexus NX 450h+ 4dr All-Wheel Drive
PHEV-ULTRA PREMIUM PKG-HEATED LEATHER SEATS-CARPLA
| Price: | $56,500 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Atomic Silver |
| VIN: | JTJHKCFZ8S2051688 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 14112588A |
| City: | Markham |
Plug-in hybrid electric vehicles
Key Features
•NX 450h+ Ultra Premium Grade
•2.5L 4 Cylinder Plug In Hybrid Engine
•eCVT Automatic Transmission
•All Wheel Drive
•Leather Seat Trim
•Heated.....Read MoreLire la suite
2025 Lexus UX 300h 4dr All-Wheel Drive
LUXURY PKG-HEATED AND VENTED SEATS-CARPLAY
| Price: | $46,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Eminent White Pearl |
| VIN: | JTHUCJDH9S2002009 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 14112416A |
| City: | Markham |
Key Features
•UX 300h Luxury Package
•2.0L 4 Cylinder DOHC Hybrid
•eCVT Automatic Transmission
•All Wheel Drive
•NuLuxe Seat Surfaces
•Heated & Ventilated Front Seats
•Heated Steering Wheel.....Read MoreLire la suite
2025 Lexus UX 300h 4dr All-Wheel Drive
LUXURY PKG-HEATED AND VENTED SEATS-CARPLAY
| Price: | $45,988 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Eminent White Pearl |
| VIN: | JTHUCJDH7S2002459 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 14112564A |
| City: | Markham |
Key Features
•UX 300h Luxury Package
•2.0L 4 Cylinder DOHC Hybrid
•eCVT Automatic Transmission
•All Wheel Drive
•NuLuxe Seat Surfaces
•Heated & Ventilated Front Seats
•Heated Steering Wheel<.....Read MoreLire la suite
2025 Lexus RX 350 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $58,888 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.4L 4cyl |
| Exterior Colour: | Eminent White Pearl |
| VIN: | 2T2BAMCAXSC110012 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 14U7559 |
| City: | Markham |
2025 Lexus UX 300h 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $44,888 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Cloudburst Grey |
| VIN: | JTHUCJDHXS2004142 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 14112622A |
| City: | Markham |
Loading More Vehicles ...






