Used Cars, SUVs, Trucks for Sale in Markham
2023 Lexus RX 350 4dr All-Wheel Drive
ULTRA LUXURY PKG-360 BACKUP CAM-CARPLAY-PANORAMIC
| Price: | $51,700 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.4L 4cyl |
| Exterior Colour: | Silver |
| VIN: | 2T2BAMCA9PC002665 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 14111841A |
| City: | Markham |
Key Features
•2.4L Turbocharged I4
•8 Speed Automatic Transmission
•All Wheel Drive
•Ultra Luxury Package
•Panoramic Moonroof
•21''' Alloy Wheels
•Head Up Display
•Lexus Interface w/ 14''.....Read MoreLire la suite
2023 Toyota RAV4 Hybrid XSE 4dr All-Wheel Drive
XSE PACKAGE-JBL AUDIO-LEATHER BUCKET SEATS-CARPLAY
| Price: | $44,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Silver |
| VIN: | 2T35WRFV5PW181047 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 14U7445 |
| City: | Markham |
This practical Toyota RAV4 Hybrid is a vehicle you don't want to miss out on. By purchasing a Toyota, you can be confident in a reputable brand that has proven that reliability is the primary focus.
Key Fe.....Read MoreLire la suite
2023 Lexus NX 250 4dr All-Wheel Drive
SIGNATURE PKG-HEATED LEATHER SEATS-CARPLAY
| Price: | $38,888 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Eminent White Pearl |
| VIN: | 2T2ADCEZ5PC003795 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 14U7449 |
| City: | Markham |
Key Features
•Signature Package
•2.5L 4 Cylinder Engine
•All Wheel Drive
•18''' Alloy Wheels
•NuLuxe Seat Trim
•Heated Front Seats
•Heated Steering Wheel
•Power Driver & Passenger Seats
.....Read MoreLire la suite
2023 Toyota RAV4 XLE 4dr All-Wheel Drive
XLE PACKAGE-HEATED PREMIUM FABRIC SEATS-MOONROOF-C
| Price: | $35,888 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Silver |
| VIN: | 2T3R1RFV5PC328002 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 14U7452 |
| City: | Markham |
This practical Toyota RAV4 is a vehicle you don't want to miss out on. By purchasing a Toyota, you can be confident in a reputable brand that has proven that reliability is the primary focus.
Key Features<.....Read MoreLire la suite
2023 Lexus RX 500h 4dr All-Wheel Drive
F SPORT PERFORMANCE 2-F SPORT WHEELS AND LEATHER S
| Price: | $62,500 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.4L 4cyl |
| Exterior Colour: | Nebula Grey Metallic |
| VIN: | 2T2BCMEA1PC003722 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 14112431A |
| City: | Markham |
Key Features
•RX 500h F SPORT Performance 2 Package
•2.4L 4 Cylinder Hybrid | 6 Speed Automatic | AWD
•21''' F SPORT Performance Alloy Wheels
•F SPORT Smooth Leather Seat Trim
•Heads Up Display
.....Read MoreLire la suite
2023 Lexus NX 250 4dr All-Wheel Drive
SIGNATURE PKG-HEATED LEATHER SEATS-CARPLAY
| Price: | $39,388 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Eminent White Pearl |
| VIN: | 2T2ADCEZ9PC003797 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 14112422A |
| City: | Markham |
Key Features
•NX 250 Signature Package
•2.5L 4 Cylinder DOHC 16V
•8 Speed Automatic Transmission
•All Wheel Drive
•18''' Alloy Wheels
•NuLuxe Seat Trim
•Heated Front Seats
•Heated Steering.....Read MoreLire la suite
2023 Mercedes-Benz AMG GLC 43 Coupe 4dr All-Wheel Drive 4MATIC
PREMIUM PKG-NAVIGATION-360 BACKUP-CARPLAY
| Price: | $60,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.0L 6cyl |
| Exterior Colour: | Manufaktur Diamond White Metallic |
| VIN: | W1N0J6EB7PG139563 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 14U7478 |
| City: | Markham |
Key Features
•AMG Performance Model
•3.0L V6 Turbocharged
•9 Speed Automatic Transmission
•4MATIC All Wheel Drive
•21''' AMG Twin 10 Spoke Alloy Wheels
•AMG Drivers Package
•AMG Performance E.....Read MoreLire la suite
2023 Honda Odyssey Touring Passenger Van
TOURING PKG-8 PASSENGER-NAVIGATION-HEATED LEATHER
| Price: | $41,500 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | Vans |
| Engine: | 3.5L 6cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | 5FNRL6H87PB502334 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | 14U7477 |
| City: | Markham |
Key Features
•Touring Package
•V6 Engine
•10 Speed Automatic Transmission
•Front Wheel Drive
•19''' 2 Tone Aluminum Alloy Wheels
•Leather Seat Trim with Piping
•Heated & Ventilated Front Seat.....Read MoreLire la suite
2023 Lexus RX 500h 4dr All-Wheel Drive
F SPORT PERFORMANCE 2-F SPORT WHEELS AND LEATHER S
| Price: | $64,500 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.4L 4cyl |
| Exterior Colour: | Silver |
| VIN: | 2T2BCMEA2PC009352 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 14111571A |
| City: | Markham |
Key Features
•RX 500h F SPORT Performance 2 Package
•2.4L 4 Cylinder Engine
•6 Speed Automatic Transmission
•All Wheel Drive
•F SPORT Smooth Leather Seat Trim
•Heated & Ventilated Front & Rear .....Read MoreLire la suite
Loading More Vehicles ...









