Used Cars, SUVs, Trucks for Sale in Markham
2022 Lexus NX 350 4dr All-Wheel Drive
LUXURY PKG-PANORAMIC ROOF-HEATED AND VENTED SEATS-
| Price: | $45,500 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.4L 4cyl |
| Exterior Colour: | Cloudburst Grey |
| VIN: | JTJGGCEZ3N2004202 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 14T1784A |
| City: | Markham |
Key Features
•NX 350 Luxury Package
•2.4L 4 Cylinder Engine
•8 Speed Automatic Transmission
•All Wheel Drive
•NuLuxe Seat Trim
•Heated & Ventilated Front Seats
•Heated Steering Wheel
•Pow.....Read MoreLire la suite
2022 Lexus NX 350h 4dr All-Wheel Drive
PREMIUM PKG-HEATED AND VENTED SEATS-BACKUP CAM-CAR
| Price: | $43,388 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Atomic Silver |
| VIN: | 2T2GKCEZ2NC001399 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 14112438A |
| City: | Markham |
Key Features
•NX 350h Premium Package
•2.5L 4-Cylinder DOHC Hybrid
•eCVT Automatic Transmission
•All-Wheel Drive
•Navigation System
•Power Slide/Tilt Moonroof
•NuLuxe Seat Trim
•Heated & .....Read MoreLire la suite
2022 Toyota RAV4 Hybrid XLE 4dr All-Wheel Drive
XLE PACKAGE-HEATED PREMIUM FABRIC SEATS-MOONROOF-C
| Price: | $32,388 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Dark Blue |
| VIN: | 2T3RWRFV2NW132760 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 14T1793A |
| City: | Markham |
This practical Toyota RAV4 is a vehicle you don't want to miss out on. By purchasing a Toyota, you can be confident in a reputable brand that has proven that reliability is the primary focus.
Key Features<.....Read MoreLire la suite
2022 Lexus NX 250 4dr All-Wheel Drive
SIGNATURE PKG-HEATED LEATHER SEATS-CARPLAY
| Price: | $34,990 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Atomic Silver |
| VIN: | 2T2ADCEZ9NC001822 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 14112469A |
| City: | Markham |
Key Features
•NX 250 Signature Package
•2.5L 4 Cylinder DOHC 16V
•8 Speed Automatic Transmission
•All Wheel Drive
•18''' Alloy Wheels
•NuLuxe Seat Trim
•Heated Front Seats
•Heated Steering.....Read MoreLire la suite
2022 Land Rover Range Rover Sport SE MHEV 4dr All-Wheel Drive
SE MHEV-NAVIGATION-PANORAMIC ROOF
| Price: | $48,888 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.0L 6cyl |
| Exterior Colour: | Lantau Bronze Metallic |
| VIN: | SALWG2SU2NA211132 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 14112484A |
| City: | Markham |
Key Features
•SE Trim
•3.0L Inline 6 Turbocharged
•8 Speed Automatic Transmission
•Four Wheel Drive
•19''' 5 Split Spoke Alloy Wheels (Style 5001)
•Grained Leather Seat Trim
•Sliding Panorami.....Read MoreLire la suite
2022 Lexus IS 300 4dr All-Wheel Drive Sedan
ULTRA LUXURY PKG-MARK LEVINSON AUDIO-360 BACKUP CA
| Price: | $36,388 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | Sedan |
| Engine: | 3.5L 6cyl |
| Exterior Colour: | Eminent White Pearl |
| VIN: | JTHD81F28N5048928 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 14U7482 |
| City: | Markham |
Key Features
•IS 300 Ultra Luxury Package
•3.5L V6 DOHC
•6 Speed Automatic Transmission
•All Wheel Drive
•19''' Alloy Wheels
•Rioja Red NuLuxe Seat Trim
•Heated & Ventilated Front Seats
•H.....Read MoreLire la suite
2022 Toyota RAV4 XLE 4dr All-Wheel Drive
XLE PACKAGE-HEATED PREMIUM FABRIC SEATS-MOONROOF-C
| Price: | $33,500 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | 2T3R1RFV2NC270508 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 14112488A |
| City: | Markham |
Key Features
•RAV4 XLE Package
•2.5L 4 Cylinder DOHC Engine
•8 Speed Automatic Transmission
•All Wheel Drive
•Premium Fabric Seat Trim
•Heated Front Seats
•Heated Steering Wheel
•Power Dr.....Read MoreLire la suite
2022 Lexus RX 350L 4dr All-Wheel Drive
EXECUTIVE 6 PASSENGER PKG-MARK LEVINSON AUDIO-360
| Price: | $43,500 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.5L 6cyl |
| Exterior Colour: | Cloudburst Grey |
| VIN: | JTJJZKFA2N2041731 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 14112486A |
| City: | Markham |
Key Features
•RX 350L Executive Package 6 Passenger
•3.5L 6-Cylinder DOHC Engine
•8-Speed Automatic Transmission
•All-Wheel Drive
•Semi Aniline Perforated Leather Seating
•Heated & Ventilated F.....Read MoreLire la suite
2022 Lexus IS 300 4dr All-Wheel Drive Sedan
LUXURY PKG-NAVIGATION-HEATED AND VENTED SEATS
| Price: | $39,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | Sedan |
| Engine: | 3.5L 6cyl |
| Exterior Colour: | Iridium |
| VIN: | JTHD81F23N5049551 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 14112329A |
| City: | Markham |
Key Features
•IS 300 Luxury Package
•3.5L V6 DOHC Engine
•6 Speed Automatic Transmission
•All Wheel Drive
•NuLuxe Seat Trim
•Heated & Ventilated Front Seats
•Heated Steering Wheel
•Power D.....Read MoreLire la suite
Loading More Vehicles ...








