Used Cars, SUVs, Trucks for Sale in Markham
2015 Acura RDX (A6) 4dr All-Wheel Drive
BACKUP CAMERA-HEATED LEATHER BUCKETS SEATS-MOONROO
| Price: | $18,888 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.5L 6cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| VIN: | 5J8TB4H39FL804545 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 14112432A |
| City: | Markham |
Key Features
•3.5L V6 SOHC i VTEC 24V
•6 Speed Automatic Transmission
•All Wheel Drive
•18''' Aluminum Alloy Wheels
•Leather Trimmed Seating Surfaces
•Heated Front Seats
•Power Driver & Passe.....Read MoreLire la suite
2015 BMW 428i i xDrive 2dr All-Wheel Drive Coupe
PREMIUM PKG-NAVIGATION-BACKUP CAMERA
| Price: | $16,500 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | Coupe |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Silver |
| VIN: | WBA3N5C57FK197715 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 14112263AA |
| City: | Markham |
Key Features
•2.0L 4 Cylinder TwinPower Turbo
•8 Speed Automatic Sport Transmission
•xDrive All Wheel Drive
•Premium Package
•Dakota Leather Upholstery
•Heated Power Sport Seats with Memory
•.....Read MoreLire la suite
2015 GMC Acadia Denali All-Wheel Drive
7 PASSENGER-DUAL PANEL MOONROOF-HEAD UP DISPLAY
| Price: | $13,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.6L 6cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | 1GKKVTKD0FJ327095 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 14112226AA |
| City: | Markham |
Key Features
•Denali Trim
•3.6L V6 SIDI Engine
•6 Speed Automatic Transmission
•All Wheel Drive
•7 Passenger Seating
•Perforated Leather Appointed Seat Trim
•Heated & Ventilated Front Seats<.....Read MoreLire la suite
2015 Mercedes-Benz GLA-Class GLA 250 4dr All-Wheel Drive 4MATIC
PREMIUM PKG-NAVIGATION-BACKUP CAMERA
| Price: | $11,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | WDCTG4GB2FJ077361 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 14U7517 |
| City: | Markham |
Key Features
•2.0L I4 Turbocharged Engine
•7 Speed Automatic Transmission
•4MATIC All Wheel Drive
•Premium Package
•ARTICO Leather Upholstery
•Heated Front Seats
•Power Driver & Passenger Sea.....Read MoreLire la suite
2015 Subaru Forester 2.0XT Touring (CVT) 4dr All-Wheel Drive
2.0XT TOURING PKG-HARMAN KARDON AUDIO-PANORAMIC RO
| Price: | $14,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Silver |
| VIN: | JF2SJHWCXFH477603 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 14112425A |
| City: | Markham |
Key Features
•Touring Package
•2.0L 4 Cylinder DOHC Turbocharged Engine
•Lineartronic CVT Automatic Transmission
•Symmetrical All Wheel Drive
•Heated Front Seats
•Power Driver Seat
•Power Mo.....Read MoreLire la suite
2015 Lexus NX 200t 4dr All-Wheel Drive
PREMIUM PKG-HEATED AND VENTED SEATS-BACKUP CAM-MOO
| Price: | $17,888 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Atomic Silver |
| VIN: | JTJBARBZXF2044037 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 14T1790A |
| City: | Markham |
Key Features
•Premium Package
•2.0L 4 Cylinder DOHC Turbocharged Engine
•6 Speed Automatic Transmission
•All Wheel Drive
•Leather Trimmed Seating Surfaces
•Power Driver & Passenger Seats
•Po.....Read MoreLire la suite
2015 Honda CR-V SE 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $12,888 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.4L 4cyl |
| Exterior Colour: | Silver |
| VIN: | 2HKRM4H42FH102261 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 14U7413A |
| City: | Markham |
2015 Lexus IS 350 4dr All-Wheel Drive Sedan
| Price: | $21,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | Sedan |
| Engine: | 3.5L 6cyl |
| Exterior Colour: | 0077 Starfire Pearl |
| VIN: | JTHCE1D22F5005923 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 14112590A |
| City: | Markham |
2015 Lexus CT 200h 4dr Front-Wheel Drive Hatchback
F SPORT PKG-F SPORT WHEELS AND LEATHER SEATS-BACKU
| Price: | $16,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | Hatchback |
| Engine: | 1.8L 4cyl |
| Exterior Colour: | Ultra White With Black |
| VIN: | JTHKD5BH1F2215069 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | 14U7511 |
| City: | Markham |
Key Features
•F SPORT Package
•1.8L 4 Cylinder DOHC VVT i Hybrid
•CVT Automatic Transmission
•Front Wheel Drive
•F SPORT Leather Seat Trim
•Heated Front Seats
•Power Driver & Passenger Seat.....Read MoreLire la suite
Loading More Vehicles ...






