Used Cars, SUVs, Trucks for Sale in Markham
2014 Nissan Pathfinder SL 4dr 4x4
SL PACKAGE-7 PASSENGER-NAVIGATION-HEATED LEATHER S
| Price: | $9,888 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:184,191 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.5L 6cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| VIN: | 5N1AR2MM0EC671477 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 14111975AA |
| City: | Markham |
Don Valley North Lexus
Warranty Options are Available. WE WILL BUY YOUR TRADE!
Key Features
•SL Trim
•3.5L V6 DOHC Engine
•CVT Automatic Transmission
•Four Wheel Drive
•3rd Row Seating
•Leather Seat Trim
•Heated Front & Rear Seats
•Heated Steering Wheel
•Power Dr.....Read MoreLire la suite
Key Features
•SL Trim
•3.5L V6 DOHC Engine
•CVT Automatic Transmission
•Four Wheel Drive
•3rd Row Seating
•Leather Seat Trim
•Heated Front & Rear Seats
•Heated Steering Wheel
•Power Dr.....Read MoreLire la suite
2014 Lexus CT 200h 4dr Front-Wheel Drive Hatchback
PREMIUM PKG-BACKUP CAM-LEATHER SEATS-MOONROOF
| Price: | $14,998 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | Hatchback |
| Engine: | 1.8L 4cyl |
| Exterior Colour: | 0077 Starfire Pearl |
| VIN: | JTHKD5BH6E2189373 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | 14112537A |
| City: | Markham |
Don Valley North Lexus
Warranty Options are Available. WE WILL BUY YOUR TRADE!
Key Features
•Premium Package
•1.8L 4 Cylinder DOHC VVT i Hybrid
•CVT Automatic Transmission
•Front Wheel Drive
•Leather Seat Surfaces
•Heated Front Seats
•Power Driver & Passenger Seats
.....Read MoreLire la suite
Key Features
•Premium Package
•1.8L 4 Cylinder DOHC VVT i Hybrid
•CVT Automatic Transmission
•Front Wheel Drive
•Leather Seat Surfaces
•Heated Front Seats
•Power Driver & Passenger Seats
.....Read MoreLire la suite
2014 Lexus RX 450h 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $19,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.5L 6cyl |
| Exterior Colour: | Nebula Grey Metallic |
| VIN: | JTJBC1BA8E2067448 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 14U7502A |
| City: | Markham |
Don Valley North Lexus
2014 Lexus IS 250 4dr All-Wheel Drive Sedan
| Price: | $21,998 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | Sedan |
| Engine: | 2.5L 6cyl |
| Exterior Colour: | Atomic Silver |
| VIN: | JTHCF1D21E5001650 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 14112617A |
| City: | Markham |
Don Valley North Lexus
Loading More Vehicles ...



